Random philosophical and other stuff.
Pasūtot lietas no interneta…

Interesants atgadījums gadījies Vašingtonā. Čalis nodomāja pasūtīt jaunu televizoru no populārās vietnes amazon.com… Un kļūdas pēc saņēma triecienšauteni(assault rifle). Saņēma viņš lūk šādu jauku lietu, izmanto viņa 7.62 x 51mm kalibra lodes(NATO standarts, tādu pašu izmanto arī citi ieroči, lielākoties gan viens otrs ložmetējs un snaipera šautene, tātad kalibrs diezgan paliels, lielāks nekā, piemēram, kalašņikovam).

Paveicies gan ir arī citiem cilvēkiem, jo čalis pagadījies normāls un izsaucis policiju. Interesants fakts, ja viņš ieroci uz policiju būtu vedis pats, viņš skaitītos kā izdarījis noziegumu, jo vienkāršajiem ļaudīm automātiskos ieročus nesāt, iegādāties utt nav ļauts. Esot notikusi kļūme, šis ierocis esot bijis paredzēts ieroču veikalam Pensilvānijā. Tas laikam nozīmē, ka viņi saņēma televizoru.

Turklāt kurjers rīkojies diezgan nevērīgi un atstājis kasti ar ieroci ārā pie durvīm(herp derp). Tas būtu slikti, jau, ja tas būtu televizors, tomēr cilvēki zog, bet  ar triecienšauteni tas nenoliedzami ir bīstamāk.

Labi, kas labi beidzas, un cerams, ka cilvēks saņems savu televizoru un Amazon turpmāk uzmanīs, kam sūta šaujamieročus.